Tankowanie danych...

 

Tankuj
Super Nagrody

To się opłaca! Zbieraj bony i wymieniaj na nagrody. Za każdy litr otrzymasz jednego oktana. *Promocja dotyczy tankowań powyżej 100 litrów.
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/oktan_jakosc_cena_paliwa_olej_hurt_v2.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/katalog-nagrod_oktan_siec-stacji-paliw_tir.png

Nagrody cieszą nie tylko zawodników. Każdy odczuwa radość, gdy otrzymuje to na co czekał i o czym marzył. Oddajemy w Państwa ręce nowy katalog z poszerzoną gamą produktów, które wzorem poprzedniej edycji można wymienić za “oktany”.  Zależy nam, aby urządzenia, narzędzia, przedmioty czy, przeznaczone 

dla najmniejszych podróżujących, zabawki były przydatne, pełnowartościowe i funkcjonalne. Obecny katalog został nie tylko rozbudowany, ale też udoskonalony tak, aby odbiór nagrody mógł być szybszy. Sprzyja temu większe zróżnicowanie wartości. Szybkie nagrody w postaci np. kompleksowego mycia pojazdu na myjniach Oktan czy też smacznej, ciepłej przekąski w Oktan Cafe to prezenty, które można dostać już po jednym tankowaniu. Na bardziej cierpliwych czeka sprzęt RTV i AGD. Nie mogło zabraknąć solidnych narzędzi mechanicznych, a dla tych, którzy pragną obdarować prezentem ukochaną osobę przygotowaliśmy unikalne zestawy porcelany firmy Lubiana.

Wymień bony na nagrody!

Pobierz nowy katalog nagród na stacji lub ze strony www. Wybierz swoją nagrodę i wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny u załogi stacji.
[Master] Minimal Memphis_Medical - Voucher
[Master] Minimal Memphis_Medical - Voucher
[Master] Minimal Memphis_Medical - Voucher
Biuro
ul. Boh. Westerplatte 7
76-200 Słupsk
Korespondencja
ul. Słupska 14
83-340 Sierakowice
Zadzwoń do nas
+48 662 229 334
+48 531 203 364
Napisz e-mail
biuro@oktanpomorze.pl
marketing@oktanpomorze.pl
Kontakt

Subskrybuj newslattera i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami w naszej sieci…

    Copyright 2023. OKTAN & RMB 2.0. All rights reserved.