Tankowanie danych...

 

Dbałość
o wysoką jakość

Paliw i Usług

Codziennie przez 30 lat szukamy nowych, lepszych rozwiązań, które pozwalają czuć się komfortowo klientom odwiedzającym nasze stacje. Jakość to rzecz najważniejsza.

Gwarancja jakości zawsze w dobrej cenie

JAKOŚĆ

Najwyższa jakość oferowanych towarów i usług to podstawa. Już etapie planowania zakupów zwracamy szczególną uwagę, by produkty, które chcemy sprzedawać zapewniały doskonałą jakość i niczym nie powodowały cienia wątpienia co do swoich doskonałych właściwości.

Krok po kroku wprowadzamy najlepsze rozwiązania w zakresie jakości usług. Szyk i elegancja sprzedaży potrzebują nieustannego unowocześniania. Świadomość i dążenie do perfekcji powoduje, iż każdego myślimy o tym jak sprawić, by klienci czuli się z nami lepiej i bezpieczniej.

WSPÓŁPRACA

Biznes to ludzie. To obietnice spełniane z nawiązką, ale również długotrwałe relacje pomiędzy dwoma podmiotami. Tak go rozumiemy i tak chcemy go prowadzić. Tylko uczciwe, rzetelne i partnerskie relacje są gwarantem rozwoju i zadowolenia.

Duża uwagę do tego, by współpraca zarówno pomiędzy naszymi dostawcami jak i ta z klientami była godna polecenia innym. Pragniemy działać tak, by klienci byli dumni z współpracy z nami, a nam przynosiła satysfakcję z codziennej pracy.

ROZWÓJ

Bez rozwoju nie ma przyszłości. Wiemy o tym doskonale i w myśl tej idei działamy. Nowoczesne obiekty, poszerzająca się sieć dystrybucji czy wdrażanie ulepszonych standardów są tego potwierdzeniem.

Zmieniająca się w szybkim tempie rzeczywistość i potrzeby klientów pozwala nam spoglądać szeroką perspektywą na rynek, w którym uczestniczymy. Plany strategiczne i podnoszenie poziomu usług determinują nas do pracy, w której zmieniamy wyobrażenie o typowej stacji paliw.

ROK 1991

We wrześniu tego roku powstaje pierwsza stacja OKTAN zlokalizowana przy drodze krajowej nr 6 w miejscowości Nowa Dąbrowa.

ROK 1996

Druga stacja uruchomiona w kaszubskiej miejscowości Miechucino na trasie Sierakowice - Kartuzy.

ROK 1997

Strzebielino to miejscowość, w której OKTAN buduje swoją stację. Nowoczesny obiekt posiada dodatkową wiatę do tankowania TIR-ów. Na podróżujących czeka również oberża " Cztery Pory Roku", która wchodzi w skład kompleksu.

ROK 1998

Rusza sprzedaż Oleju Opałowego z dostawą do domów.

2001

Bliźniaczą stację ze Strzebielina OKTAN buduje i otwiera w Borczu na trasie Kościerzyna - Żukowo. Na drodze DK 21 w Trzebielinie swoją działalność rozpoczyna stacja Oktan.

2004

Pozostałości po husarii w Słupsku przy ul. Boh. Westerplatte zostają zaadoptowane na stację Oktan z dużym , przestronnym, osiedlowym sklepem. Powstaje pierwszy taki w mieście kompleks usługowo - handlowy, którym spółka Oktan zarządza do dzisiaj. W tym samym roku uruchomiona zostaje stacja w Słupsku przy ulicy Portowej.

ROK 2006

Kolejna stacja w Słupsku. Od tego roku Oktan sprzedaje paliwo także przy ulicy Wrocławskiej.

ROK 2007

Nowoczesny obiekt stacji paliw Oktan powstaje w Garczu i Lesznie.

ROK 2008

W malowniczym Kosakowie na przedmieściach Gdyni firma Oktan buduje i uruchamia swój punkt.

ROK 2009

Pierwsza stacja stacja na Półwyspie Helskim z pełną gamą paliw oraz bogato wyposażonym sklepem. Jastarnia ma już w pobliżu stację Oktan.

ROK 2010

Intensywna budowa owocuje stacją w Sławnie. Oktan działa już nie tylko w województwie pomorskim, ale poszerza lokalizację na województwo zachodnio-pomorskie. Duży i przestronny obiekt nastawiony na kierowców samochodów ciężarowych powstaje przy obwodnicy miasta.

ROK 2011

Przy stacji Oktan w Słupsku na ul. Portowej wybudowana zostaje Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

ROK 2012

Nowa stacja paliw Oktan w świeżej odsłonie brandingu powstaje w Lęborku na ulicy Kossaka. Jesienią tego roku otwieramy obiekt w Żukowie.

ROK 2013

Kierowcy z Kartuz mogą już tankować na naszej stacji, która mieści się na ulicy Przy Rrzeźni. Podróżujący nad morze zaopatrzą się w paliwo w nadmorskiej Ustce.

ROK 2014

Sieć Oktan poszerza się o stację w Skorzewie na trasie ( Kościerzyna - Stężyca). W tym roku Oktan poszerza działalność o sprzedaż hurtową paliwa żeglugowego MGO przeznaczonego dla jednostek pływających. Dostawy do portów organizowane są przez 24h/ dobę.

ROK 2015

Podróż z kawą smakuje lepiej! - Nowy koncept kącików kawowych Oktan Cafe. Sieć stacji OKTAN zwiększa swoje moce i od tego momentu oferuje swoje produkty i usługi w Pucku przy ulicy 1 Armii Wojska Polskiego. Nowoczesny design, świeżość i bogata oferta są zdecydowanie widoczne i dostępne dla naszych nowych klientów w sercu Zatoki Puckie STYCZEŃ 2016

ROK 2016

Paczkomaty InPost na wybranych stacjach OKTAN. Nasi klienci mogą nas również od tego czasu odwiedzać na nowej stacji OKTAN w Kębłowie Zostaje otworzona kolejna Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Na profesjonalne okresowe przeglądy stanu pojazdu zapraszamy na OKTAN do Sławna. OKTAN w Trójmieście! Poszerzamy horyzonty o kolejną stację OKTAN, która obsługuje klientów w Gdańsku przy ulicy Spacerowej

ROK 2017

Długo wyczekiwana stacja w Czarnej Dąbrówce została otwarta.

ROK 2018

W Słupku przy ulicy Banacha powstaje nowa stacja naszej sieci.

ROK 2019

Rozwijamy sprzedaż paliw w kolejnym obiekcie. Oktan zawitał w Łężycach.

ROK 2020

W Słupsku już 5 stacja naszej sieci. Oktan przy ulicy Łotewskiej zaprasza.

ROK 2021

To już 30 lat razem! Dziękujemy za zaufanie.

Marki
grupy Oktan

https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/oktan_stacje_paliw_logo-1.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/oktan_investment_deweloper_slupsk_pomorskie-2.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/oktancafe_oktan-1.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/ostoyapucka_logo_oktaninvestment-1.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/rmb_powierzchnie_reklamowe_oktan-2.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/cypelhelski_oktan_apartamenty_morze_hel-1.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/nowazamiejska_oktan_investment_logo-1.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/rezerwat-2.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/oktamed_clinic_logo_oktan-2.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/nad-stawem-1.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/apartament_jurata_oktan-1.png
https://oktan.com.pl/wp-content/uploads/2021/01/apartamenty_oktan_jastarnia_stacja-paliw-1.png
Kontakt

Subskrybuj newslattera i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami w naszej sieci…

    Copyright 2023. OKTAN & RMB 2.0. All rights reserved.